سیستم همکاران

برقکار

آن

برقکار
آنلاین

در سیستم کسب درآمدی همکار برقکارآن شما می‌توانید با معرفی کار برقکاری به ما٬ در هرجای تهران پورسانت دریافت کرده٬ کسب درآمد کنید و در کنار کار خود به درآمدزایی بپردازید. بسیاری از همکاران ما در لاله‌زار و فروشگاه‌های لوازم برقی ساختمان می‌توانند با یک ثبت نام ساده در سایت عضو شده و به این سیستم متصل شوند و کسب درآمد کنند.

با کمترین وقت ممکنه

ماهیانه درآمد میلیونی داشته باش!

درآمد ماهیانه شما چقدر می‌تونه باشه؟

تعداد سفارشی که هر روز از سوی شما ثبت می‌شود

درصد کمیسیون شما که از 15٪ شروع و تا 25٪ ادامه خواهد داشت.

میانگین هزینه سفارشات ثبت شده از سوی شما.

محاسبه
درآمد ماهیانه شما(۳۰ روز): 0تومان
زمان مورد نیاز در هر روز: 0دقیقه

شروع همکاری

برای شروع همکاری کافیست اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را برای ما ارسال کنید.
  • درآمد میلیونی فقط با ۱ ساعت کار با تلفن همراه در هر روز
  • افزایش درصد کمیسیون بصورت پلکانی
  • باشگاه همکاران و دریافت امتیاز و تبدیل امتیاز به جایزه

سوالات متداول همکاران

در سیستم همکاری در همکاران هر شخصی می تواند با عضویت در آن و ثبت سفارش برقکاری بعنوان همکار، به ازای مبلغ سفارش پورسانت دریافت کند. در واقع این نوع بازاریابی توسط افرادی خارج از برقکارآن انجام می‌شود. به بیان ساده در همکاران با پیشنهاد و ثبت سفارش خدمات برای مشتری توسط شما بر روی وبسایت برقکارآن، مبلغی از طرف برقکارآن به همکار که بازاریابی محصول را انجام داده، پرداخت می‌شود.
درصد کمیسیون همکاران٬ از سهم سود سایت (۲۰٪ کل هر سفارش) از سفارشات خواهد بود.
هر همکار با مشخصات فردی خود (نام همکاری و کد ملی) فقط میتواند یک حساب شخصی در همکاران داشته باشد ولی در تعداد سفارش محدودیتی ندارد.
خیر، در سیستم همکاران شما میتوانید با مراجعه به سایت برقکارآن از این ویژگی سایت به رایگان استفاده کنید و نیازی به داشن سایت یا صفحات دیگر نیست.
برای شروع شما ابتدا باید مشخصات خودتون رو در اینجا ثبت کنید، سپس با مطالعه آموزش های موجود در اینجا یا در فیلم زیر میتوانید شروع به همکاری با برقکارآن کنید. همچنین میتوانید آموزش قدم به قدم تصویری رو در وبلاگ مطالعه کنید.
وارد حساب همکاری خود شده سپس در روی سفارش خدمات برقکاری کلیک کنید و نیازهای خدمات مشتری رو ثبت کنید و آدرس و نام و شماره تماس مشتری تون رو وارد کنید تا برقکار انتخاب بشه و به آدرس مشتری بره، به همین راحتی!
در این موارد این مورد را چک کنید که حداقل 7 روز از زمان ثبت سفارش و انجام شدن آن گذشته باشد اگر این زمان سپری شده بود و همچنان درآمد شما صفر بود، با برقکارآن تماس بگیرید تا مشکل شما توسط همکاران ما برطرف شود.
سفارش ها به دلیل نامشخص بودن زمان انجام و شناور بودن فاکتور زمان مشخصی برای انجام ندارند، اما شما میتوانید از قسمت پروفایل همکاری خودتون روند انجام رو چک کنید و از اتمام سفارش مطمئن بشین.
شما میتوانید بعد از ثبت نام وارد حساب همکاریتون شده و از قسمت کمیسیون‌ها در سمت راست عکس پروفایل تون ، درصد پورسانت مربوط به هر سفارش رو بر اساس قیمت نهایی سفارشهای انجام شده مشاهده نمایید.
حداکثر مبلغ کمیسیونی که به هر سفارش تعلق می‌ گیرد ۲۵۰ هزار تومان است.
محدودیتی برای مبلغ درآمد شما و درخواست تسویه شما وجود ندارد.
وارد حساب همکاری خود شده سپس در بر روی تصویر خودتون کلیک کنید، صفحه پروفایل شما قسمت همکاری-ویرایش باز میشود، شماره کارت/شماره شبا را در قسمت مربوط وارد کنید، سپس گزینه ویرایش را بزنید، پیغامی حاوی این متن دریافت میکنید:
“در صورت ذخیره تغییرات حساب شما معلق شده و اطلاعات حساب شما جهت تایید مجدد برای مدیر سایت ارسال می شود! آیا مطمئن هستید؟”شما گزینه “بله ثبت تغییرات” را انتخاب نمایید، به این ترتیب تغییرات شما ثبت می شود.
در صورتیکه اطلاعات همکاری خود را به صورت کامل ثبت نکرده باشید از جمله تصویر کارت ملی، شماره شبا، شماره کارت و تلفن همراه در پروسه پرداخت دچار مشکل خواهید شد. در این شرایط اگر درخواست تسویه داشته باشید، درخواست شما پذیرفته نخواهد شد.
شما میتوانید سوالات خود را از طریق شماره زیر با ما در میان بگذارید. همکارن ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

عملیات با موفقیت انجام شد