انتخاب پهنه بندی برای بالا بردن سرعت حضور در محل

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 7 دقیقه

سرعت در انجام خدمات همواره از مهم ترین عوامل انجام کار در عصر حاضر و زندگی های مدرن ماست، کمبود وقت و رشد روزافزون هزینه های جاری در هر جایی چه خانواده چه محل کار از آیتم های بسیار مهم بوده و هست. ما هم تموم سعیمون رو میکنیم تا با بهینه سازی شیوه های خدمات رسانی مون به این امر کمک کنیم. تو این پست میخوایم بهتون آموزش بدیم چطور به نزدیک ترین سفارش ها دسترسی داشته باشید تا بتونید در اسرع وقت خودتون رو به محل سفارش برسونید.


ارسال Notification به جای ارسال SMS


بزودی روش اطلاع رسانی سفارشات ثبت شده برای همکاران بسته به نوع سیستم عامل گوشی شما به دو روش ارسال sms برای گوشی‌های (ios) و ارسال Notification برای (Android) خواهد بود.
همکارانی که با سیستم عامل اندروید کار میکنن توجه داشته باشند که می‌تونن سفارشات ثبت شده رو از طریق روش Notification دریافت کنند. این روش نسبت به دریافت sms از پایداری بالاتری برخوردار است. به این معنی که شاید دریافت sms  سفارش تحت شرایطی خاص (اختلال مخابرات٬ بسته بودن sms تبلیغاتی و ...) به دست شما نرسد اما دریافت نوتیفیکیشن (به شرط اتصال به اینترنت) به مراتب راحت‌تر و سریع‌تر از دریافت sms خواهد بود. 
برای دریافت تنظیمات دریافت نوتیفیکیشن سفارشات کافیه به صفحه پروفایل برقکاری مراجعه کنید و از طریق دکمه پایین صفحه تنظیمات دریافت نوتیفیکیشن سفارش ها (شکل۱) اقدام به ثبت تنظیمات برای دریافت نوتیفیکیشن اطلاع رسانی سفارشات نمایند.


شکل 1

زمانی‌که به این صفحه وارد شدین٬ سه پهنه ( از 5 پهنه شمال،جنوب،شرق،غرب،مرکز ) مشخص شده را براساس سهولت دسترسی انتخاب نمایید و سپس سیستم عامل خود را مشخص نمایید و در آخر روی دکمه ذخیره (شکل ۲) کلیک نمایید و منتظر بمانید تا پیغام موفقیت آمیز بودن برای شما به نمایش درآید.
 

شکل 2نکته : اگر browser گوشی از شما دسترسی ارسال Notification را خواست روی گزینه Allow کلیک نمائید.
توجه داشته باشید در ورژن جدید برقکاران سفارشات بسته به پهنه انتخاب شده توسط شما در دسترس شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید ۳ پهنه در تهران را انتخاب نمایید و سفارشاتی که در این ۳ پهنه انتخابی شما ثبت شده باشد به اطلاع شما می‌رسد. این کار به منظور سهولت دسترسی به محل سفارش ثبت شده می‌باشد.
«همچنین توجه داشته باشید که در صورتیکه تنظیمات مورد نظر (انتخاب سیستم عامل و پهنه‌های مشخص شده) را تا پایان ماه جاری توسط شما انجام نشده باشد٬ سفارشات ثبت شده برای شما به هیچ طریقی ارسال نخواهد شد و تنها می‌توانید با مراجعه به صفحه پروفایل برقکاری و کلیک بر روی زنگوله نمایش سفارشات ثبت شده آن‌ها را مشاهده نمائید.»
موفق باشید.

توجه: اگر هنگام وارد شدن به پنل برقکارم و یا هنگام تنظیمات دریافت نوتیفیکیشن با پیغام زیر روبرو شدید این مراحل را طبق تصاویر راهنما طی نمائید. این پیغام بدین معنی است که شما دسترسی ارسال نوتیفیکیشن را به سایت برقکاران نداده‌اید (مسدود کرده‌اید). برای رفع این مشکل ادامه مقاله را مطالعه فرمائید.

اجازه ارسال نوتیفیکیشن سفارشات داده نشده است. راهنمای سایت را مشاهده نمائید.
برقکاران برای ارسال سفارش برای شما اجازه ارسال نوتیفیکیشن را می‌خواهد.

اخطار عدم دسترسی نوتفیکیشن مرورگر به سایت
اخطار عدم دسترسی نوتفیکیشن مرورگر به سایت

تصاویر راهنما به هر دو زبان تنظیمی گوشی شما ثبت شده است.

 

مرحله اول:
از طریق دکمه بالای صفحه (۳نقطه در مرورگر کروم) وارد منوی تنظیمات شوید.

از طریق دکمه بالای صفحه (۳نقطه در مرورگر کروم) وارد منوی تنظیمات شوید.


مرحله دوم:
روی تنظیمات سایت کلیک کنید.

روی تنظیمات سایت کلیک کنید.


مرحله سوم:
روی قسمت اعلان‌ها کلیک کنید.

روی قسمت اعلان‌ها کلیک کنید.


مرحله چهارم:
در بین سایت‌‌هایی که در زیرمجموعه قسمت «مسدود است» به دنبال سایت برقکاران با آدرس https://www.barghkaron.com  بگردید و روی آن کلیک کنید تا به تنظیمات اعلان سایت برقکاران وارد شوید.

به تنظیمات اعلان سایت برقکاران وارد شوید.


مرحله پنجم:
روی اعلان‌ها کلیک کنید.

روی اعلان‌ها کلیک کنید.


مرحله ششم (آخر):
از بین دو گزینه نمایش داده شده گزینه اجازه دادن را انتخاب نمائید.

از بین دو گزینه نمایش داده شده گزینه اجازه دادن را انتخاب نمائید.

در هنگام راه اندازی مجدد صفحه برقکارم٬ اگر از شما بابت اجازه ارسال اعلان (Notification) سوال شد روی گزینه اجازه دادن (Allow) کلیک کنید تا تنظیمات ارسال اعلان (Notification) برای شما ثبت شود.

0 / 5

نویسنده

دیدگاه شما

0 دیدگاه

پست‌های پیشنهادی ما

محاسبه روشنایی

lux
متر
متر
متر مربع
کلیک کنید و انتخاب کنید
lm
عدد

مشاوره رایگان

اطلاعات خواسته شده را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکنه با شما تماس حاصل فرمایند.
برقکاران
شماره تماس مستقیم برقکاران 021-33924086 | 021-33924096
آدرس ایمیل برقکاران InfoAtBarghkaron.com
بستن

پروفایل کاربری

لیست علاقمندی‌ها

نظرات من

بازدیدهای اخیر

پشتیبانی

ما معتقدیم که نظرات, پیشنهادات و انتقادات شما تنها راه رشد ما خواهد بود.

همچنین شماره تماس 33980157-021 برای تماس مستقیم با تیم پشتیبانی در نظر گرفته شده است.

Made with

`

by BarghkarOn

© 2018 BarghkarOn. All rights reserved.

عملیات با موفقیت انجام شد