در تاریکی نمانید! ما می توانیم کمک تان کنیم!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 0 دقیقه

سلام دوباره. برای همه ی ما بارها پیش اومده که چراغ های خونه یا محل کارمون شروع به چشمک زدن یا کم نور شدن میکنه و شاید دلیلش رو ندونیم و حس خوبی نداشته باشیم به موضوع یا حتی حوصله ی فکر کردن بهش رو ندارین و مدت ها مثل این فیلمای ترسناک یه چراغ چشمک زنی همیشه در حال کاره و انصافا هم صحنه ی چشم نوازی نیست. تو این مقاله میخوایم در مورد همین اتفاقات صحبت کنیم. امیدوارم براتون مفید باشه و نظرتون رو حتما بهمون بگید.
اگر متوجه شده اید که چراغ های خانه شما گاهی می پرد، جرقه می زنند، و یا کم نور و پرنور می شوند، نگران نباشید شما در این موضوع تنها نیستید. چراغ های کم سو، یک مشکل الکتریکی بسیار رایج و اغلب بی خطر ناشی از اتصالات ضعیف در یک منطقه خاص است. با این وجود، مهم است که با یک متخصص برق تماس بگیرید تا منبع پریدن ها و جرقه ها را شناسایی کند. این موضوع کوچک، می تواند به اتفاقات خطرناکی  منجر شود و لذا نیاز به تعمیر فوری داشته باشد. این فهرستی از علل بالقوه این پدیده است. علائم آنها می تواند به شما برای پیدا کردن دلایل کمک کند.

 

در تاریکی نمانید! ما می توانیم کمک تان کنیم! -لامپ‌ها

لامپ ها:

یک دلیل ساده برای پرش ها ممکن است به سادگی در لامپ ها باشد. اگر خودتان قرار است بررسی شان کنید، مطمئن شوید که چراغ خاموش است و برای جلوگیری از سوختگی یک دستکش ضخیم دست کنید. پرش ها ممکن است پس از سفت کردن لامپ و یا تعویض آن متوقف شود.

 

در تاریکی نمانید! ما می توانیم کمک تان کنیم! - کلیدها

قطعی اتصال

اگر در کلید روشن-خاموش یا همان کلید های تک پل و دو پل و ... برق شما اتصالی وجود داشته باشد، ممکن است چراغ های شما را به سوی نوسان و قطعی بکشاند. برای این مسائل بهتر است از یک برقکار حرفه ای کمک گرفته می شود، زیرا تشخیص و تعمیر اتصالات شل می تواند خطرناک و پیچیده باشد.

 

در تاریکی نمانید! ما می توانیم کمک تان کنیم! - قوس الکتریکی یا آرک فلش

قوس الکتریکی یا آرک فلش

اگر متوجه شدید که تمام چراغ های خانه تان نوسان دارند و نورشان کم و زیاد می شود، این نشان دهنده یکی از دلایل جدی و بالقوه خطرناک می باشد. جرقه الکتریکی - که زمانی اتفاق می افتد که جریان الکتریکی یک شکاف در مدار خود پرش کند - گرمای شدید ایجاد می کند که می تواند خطر بالقوه آتش سوزی و شوک الکتریکی را ایجاد کند. سعی نکنید خودتان این مسئله را بررسی یا رفع کنید. 80٪ از تمام آسیب های الکتریکی، سوختگی های ناشی از قوس الکتریکی هستند. حرفه ای هایی آموزش کافی دیده اند تا بتوانند از چنین خطراتی با خیال راحت جلوگیری کنند.

 

در تاریکی نمانید! ما می توانیم کمک تان کنیم! - مصرف بیش از ظرفیت

مصرف بیش از ظرفیت

در صورتی که چراغ ها، تنها هنگامی که از دستگاه برقی خاصی استفاده می کنید (به خصوص دستگاه های بزرگ مثل ماشین لباسشویی و یا سیستم تهویه مطبوع) ، به سیستم برق شما ممکن است بیش از حد فشار وارد شود. یک متخصص می تواند تعیین کند که آیا خانه شما مجهز به سیستم کنترل جریان الکتریکی مورد نیاز دستگاه شما است یا خیر.

برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش کار برقکاری و برقکار با کارشناسان ما تماس بگیرید

همانطور که می بینید، پیدا کردن منبع ساده است. با این حال، قبل ازآن که مسائل را خود به دست بگیرید، با برقکار خود مشورت کنید.

 

0 / 5

برچسب‌ها

نویسنده

دیدگاه شما

0 دیدگاه

پست‌های پیشنهادی ما

محاسبه روشنایی

lux
متر
متر
متر مربع
lm
lm / bulb
عدد

مشاوره رایگان

اطلاعات خواسته شده را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکنه با شما تماس حاصل فرمایند.
برقکاران
شماره تماس مستقیم برقکاران 021-33924086 | 021-33924096
آدرس ایمیل برقکاران InfoAtBarghkaron.com
بستن

پروفایل کاربری

لیست علاقمندی‌ها

نظرات من

بازدیدهای اخیر

پشتیبانی

ما معتقدیم که نظرات, پیشنهادات و انتقادات شما تنها راه رشد ما خواهد بود.

همچنین شماره تماس 33980157-021 برای تماس مستقیم با تیم پشتیبانی در نظر گرفته شده است.

Made with

`

by BarghkarOn

© 2018 BarghkarOn. All rights reserved.

عملیات با موفقیت انجام شد