‌چهار دلیل کافی و مهم برای سفارش برقکار متخصص

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

با خواندن این مقاله کوتاه 4 دلیل اصلی سفارش یک برقکار متخصص رو میتونید بدست بیارید.

 

آیا کتابچه " شیوه های برقکاری آسان در منزل تنها در 3 دقیقه " را خوانده اید؟ آیا در یوتیوب و آپارات فیلم های مربوط به برقکاری و سیم کشی آشپزخانه‌ و نصب هالو|ژن و کلید و پریز را تماشا کرده اید؟ و یا شاید دوستی دارید که در زمینه برق و الکتریکی تواندمند است؟ و یا دوستِ یکی از دوستانتان کسی را معرفی کرده که کار را با قیمتی پایین تر انجام خواهد داد؟
شاید باورتان نشود اما همه ی ما این مسیر را بارها و بارها رفته ایم و در آخر مجبور شده ایم به همان راه راست هدایت شویم. همان راهی که از ابتدا در ذهنمان بوده و راه درست و منطقی هم نامیده میشده اما شاید از سر لجبازی یا اجبار و هزاران دلیل تراشیده شده توسط ذهنمان آنرا انتخاب نکرده ایم و راه ذهن بازیگوش خودمان را برای حل مشکل پیش آمده انتخاب کرده ایم. من به عنوان یکی از قربانی های این راه براتون میخوام تجربه ی شخصیم رو بگم. برای نصب یک لامپ مهتابی معمولی که واقعا آسون به نظر میرسه کاری کردم که برق کل ساختمون رفت!! بله!! کل ساختمون. میخواین بدونید چجوری؟ با وصل کردن فاز و نول به هم دیگه این اتفاق میفته اما شما امتحان نکنید چون ممکنه سنگین تموم بشه و مجبور شین از تک تک همسایه ها عذرخواهی کنید. تجربه را تجربه کردن غلط است! سخن بزرگان. 
تحت هر شرایطی همواره چهار دلیل قانع کننده وجود دارد که بنا بر آنها باید همیشه یک برقکار متخصصِ با جوز فعالیت را استخدام کنیم، و این دلایل عبارتند از زمان، پول، خرابکاری، و احتمالا جان خودتان.

 

‌چهار دلیل کافی و مهم برای استخدام برقکار متخصص و با مجوز فعالیت

1.زمان

زمان ارزشمند است و بازپس گرفتن آن ممکن نیست.  شما می توانید هر چه قدر می خواهید برای مطالعه مطالب الکتریکی وقت بگذارید، اما سالها طول  می کشد تا کسی در این مسیر به یک استاد برقکار بدل گردد، و تازه آن موقع نیز باید با تلاش زیاد خود را به روز نگه دارد و با دوره های جدید و کلاس هایی همچنان مدارک تخصص خود را تمدید کند. اگر شما یک برقکار بدون مجوز را استخدام می کنید، در واقع زمان خود را هدر می دهید، از این رو که کار ممکن است طولانی تر از موعد تحویل طول داده شود، یا اگر نادرست انجام شود، برقکار متخصصی که بعدا ناچار به استخدامش خواهید بود، ممکن است از صفر شروع به کار کند یا به مشکلاتی بربخورد که از آنها اطلاع چندانی ندارد و در واقع مسبب این اتفاقات برقکار قبلی بوده و ممکن است از سر ناچاری کار قبلی را به کل منحل کند.

 

‌چهار دلیل کافی و مهم برای استخدام برقکار متخصص و با مجوز فعالیت

2.هزینه

آیا واقعا با استخدام یک برقکار بدون مجوز و نابلد و ارزان، در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید؟ احتمالا نه. یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگوید من آنقدر ثروتمند نیستم تا جنس ارزان بخرم. اولین بار کار را درست انجام دهید تا مجبور نباشید دو بار هزینه برای یک کار مشابه بپردازید. بعضی چیزها ارزش دارند که برایشان هزینه درست صرف شود تا نتیجه درست داشته باشند. برقکاری یکی از آنهاست.

 

‌چهار دلیل کافی و مهم برای استخدام برقکار متخصص و با مجوز فعالیت

 

3. تنش

تنش کمر صاحب خانه را می تواند بشکند. اتفاق می افتد که برقکاری که شما استخدام کرده اید دیر می رسد، کار بیش از پیش بینی زمانی اش طول می کشد، (حتی زمانی که مطمئن بود که در فلان دقیقه، سه سوته کل کار انجام می شود)، از مواد بی کیفیت و یا اشتباه استفاده می کند، شما قطعا آرزو می کردید که ای کاش با شرکتی مجوز دار و برقکاری متخصص کار می کردید که برای چنین اتفاقاتی پاسخگو می بود.

‌چهار دلیل کافی و مهم برای استخدام برقکار متخصص و با مجوز فعالیت

 

4. ایمنی

این ممکن است مهمترین دلیلی باشد که شما را به سمت کار با یک شرکت معتبر سوق دهد. کار برق، کار خطرناکی است اگر چیزی دچار خطا شود، خودتان را سرزنش خواهید کرد. اگر کاری ناقص یا غلط منجر به آتش سوزی خانه شود، در صورت اثبات استفاده از برقکارِ بی مجوز،  احتمالا بیمه شما آن را پوشش ندهد. پس این فقط خطر جانی نیست. 
وقتی کاری برقی و الکتریکی باید انجام شود، به خودتان این لطف را بکنید و با یک حرفه ای تماس بگیرید. شما به یک شرکت نیاز دارید که از نیروهای متخصص بهره مند باشد و تخصص و تجربه ی قابل اعتمادی داشته باشد.

سفارش برقکاربرای ثبت سفارش برقکار کلیک کنید

0 / 5

نویسنده

تیم تحریریه برقکاران

منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌های انرژی٬ برق٬ انرژی‌های نو٬ خانه هوشمند و سبک زندگی مدرن

دیدگاه شما

0 دیدگاه
منتظر دیدگاههای ارزشمند شما هستیم

پست‌های پیشنهادی ما

محاسبه روشنایی

lux
متر
متر
متر مربع
کلیک کنید و انتخاب کنید
lm
عدد

مشاوره رایگان

اطلاعات خواسته شده را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکنه با شما تماس حاصل فرمایند.
برقکاران
شماره تماس مستقیم برقکاران 021-33924086 | 021-33924096
آدرس ایمیل برقکاران InfoAtBarghkaron.com
بستن

پروفایل کاربری

لیست علاقمندی‌ها

نظرات من

بازدیدهای اخیر

پشتیبانی

ما معتقدیم که نظرات, پیشنهادات و انتقادات شما تنها راه رشد ما خواهد بود.

همچنین شماره تماس 33980157-021 برای تماس مستقیم با تیم پشتیبانی در نظر گرفته شده است.

Made with

`

by BarghkarOn

© 2018 BarghkarOn. All rights reserved.

عملیات با موفقیت انجام شد